Chcete zažiť a vychutnať si váš svadobný sen naplno? 

Neviete ako postupovať a čo všetko príprava svadby obnáša?

 Aj vy túžite po výnimočnom svadobnom dni presne podľa vašich predstáv a so všetkým, čo k nemu patrí?

Príprava svadby vyžaduje veľa času. A ten dnes nikto nemá. Kvalitná svadobná agentúra tiež stojí veľa peňazí...

A vôbec, kto by sa chcel po pracovnom dni ešte stretnúť so svadobným plánovačom a riešiť s ním zložité prípravy na svadbu s ohľadom na jeho diár? To nikoho asi baviť nebude.

Tak dôležitá životná udalosť akou svadba rozhodne je, býva len raz za život. Už sa nebude opakovať. A ľútosť, že mohla byť lepšia, sklamanie hostí, rodiny a seba už nič nevráti.

A čo keby som vám s tým všetkým bola schopná pomôcť?

Prečítajte si tento text až do konca a odhaľte jednoduchý spôsob prípravy svadby, s pomocou ktorého bude príprava vašej svadby pre vás skvelým zážitkom!

Niekoľko rokov som pracovala na tom, ako snúbencov čo najjednoduchšou, najpríjemnejšou a najkratšou cestou zbaviť stresu z príprav svadby. A tú cestu som NAŠLA. Pretože existuje spôsob, ako pripraviť svadbu, ako spraviť tento proces príjemným a jednoduchým bez platenia kopy peňazí.

Keď som pripravovala našu svadbu, bola som na začiatku a bolo to pre mňa veľmi náročné. Poznáte to, čím viac toho viete, tým viac hľadáte.

A tak som začala pátrať. Nekonečné prehľadávanie internetu a všetkého okolo svadby mi zabralo veľmi veľa času, no aj tak som nenašla konkrétne kroky ako prísť do cieľa.

ivana kostkova vynimocna svadba ebook navod sprievodca nevesta zenich

Začalo mi byť všetko jasnejšie a všetko do seba začalo zapadať, a ja som konečne pochopila, ako jednoduché je pripraviť svadbu a na nič pri tom NEZABUDNÚŤ. A že sa to dá zvládnuť efektívne v relatívne krátkom čase.

Chcete si prípravy vašej svadby tiež užiť?

Vytvorila som ucelený návod ako si každý môže pripraviť vlastnú VÝNIMOČNÚ SVADBU, prvé revolučné riešenie na Slovensku aj v Čechách. Prinášam prevrat v odvetví svadobného plánovania cestou transformácie svadobných príprav na zábavný, pozitívny a bezstresový zážitok. Nikdy neboli prípravy na svadbu také jednoduché.

V návode nájdete všetko, čo som sa o svadbách naučila, lebo SVADBA je už dlho mojou vášňou.

"Šťastný vstup do manželstva sa rovná šťastné manželstvo"

  • "VÝNIMOČNÁ SVADBA: Návod ako si ju pripravíš" vás povedie krok za krokom od zásnub až po svadobnú cestu

  • Ukáže vám, ako váš čas venovaný prípravám svadby využiť čo najefektívnejšie

  • Zistíte, že prípravy môžu byť príjemné a zároveň bez problémov

  • Ušetrí vám desiatky, možno stovky eur nielen za kvalitnú svadobnú agentúru, ale aj vďaka množstvu inšpiratívnych rád, nápadov a tipov

  • Pomôže vám zostaviť svadobný rozpočet

  • Odvráti rôzne nástrahy, na ktoré by ste bez neho mohli doplatiť

  • Vďaka nemu bude vaša svadba nezabudnuteľná pre vás i všetkých zúčastnených

  • Nechajte sa mnou viesť a ja vám garantujem, že vaša svadba bude zábavná, dojímavá, očarujúca a výnimočná - taká, aká má byť

Vďaka tomuto návodu preplávate svadobnými prípravami hravo, príjemne a bez stresu. Hladko vás prevedie krok za krokom cez proces svadobného plánovania jednoducho nasledovateľným spôsobom.

Cena VÝNIMOČNEJ SVADBY je 17 € alebo 459 Kč. Cena natoľko vysoká, aby rešpektovala, ako cenný návod to je. A natoľko nízka, aby si ho mohol dovoliť skutočne každý, kto chce výnimočnú svadbu mať. Pretože o to mi ide a moc si to prajem.

17 € alebo 459 Kč za instantné a hodnotné informácie. To sa dá, nie?

Len tak mimochodom je to cena zhruba za jednu malú kyticu kvetov, alebo za hlavný chod jedného svadobného hosťa. Garantujem vám niekoľkonásobnú návratnosť.

Keď sa na to pozriete takto, je to vo výsledku pomerne smiešna čiastka, čo myslíte?

0EUR
alebo
0

Máte chuť ísť do toho? Tak vykročte

Bojíte sa, či môžete zvládnuť prípravy sama?

K návodu získate podporné pracovné listy - pripravila som pre vás detailné akčné plány. Upozorním vás na najčastejšie chyby a na to, ako ich jednoducho napraviť.

A keby ste predsa len mali otázku či problém, môžete mi vždy napísať email (admin@ivanakostkova.sk) alebo sa dohodnúť na konzultácii. :)

Bojíte sa, že vám tento eBook nebude schopný pomôcť?

Ak sa budete držať konkrétnych krokov v akčných plánoch a ostatných pracovných listoch, ktoré som pre vás pripravila, váš svadobný sen sa splní.

Na druhú stranu, keby vám môj návod nepomohol, nemusíte sa ničoho báť.

Chcete vedieť prečo?

Garancia vrátenia peňazí – záruka spokojnosti

Dávam vám 30 dňovú garanciu na vrátenie peňazí!

Na jednu stranu som si efektívnosťou a kvalitou svojej práce skutočne istá. Mnohokrát sa mi potvrdilo a overilo, ako účinný môj návod je. A na druhú stranu si prajem dopriať vám, svojim novým klientom, dostatok času, aby ste si to isté overili na príprave vašej svadby.

Takže sa nemusíte ničoho báť a môžete sa rovno pustiť do príprav vašej svadby. Keby ste zistili, že vám návod s prípravami nepomáha, dostanete svoje peniaze jednoducho naspäť. Nič neriskujete.

To je VEĽMI férová ponuka, čo hovoríte? :)

 

Teraz ku objednávke eBooku dostanete aj ďalšie hodnotné bonusy úplne ZADARMO!

Čo všetko teda dostanem?

eBook vynimocna svadba navod ako si ju pripravis sprievodca svadobny den sen rozpravkova svadba vysnivana nevesta krasna wedding bride krok za krokom

eBook VÝNIMOČNÁ SVADBA: Návod ako si ju pripravíš

Obdržíte detailnú príručku, ktorá vás prevedie celým procesom plánovania svadby od zásnub až po svadobnú cestu. Nájdete v nej rady, tipy, postupy, vychytávky a mnoho ďalšieho. Dostanete ju v prehľadnom pdf súbore.

akcne plany pracovny zosit eBook vynimocna svadba navod ako si ju pripravis sprievodca svadobny den sen rozpravkova svadba vysnivana nevesta krasna wedding bride krok za krokom

BONUS č. 1: Akčné plány svadobných príprav

Dostanete pdf súbor, ktorý obsahuje akčné plány, aby ste si ich mohli vytlačiť, vyplniť a mať ich po ruke, aby ste skutočne na nič nezabudli.

akcne plany pracovny zosit eBook vynimocna svadba navod ako si ju pripravis sprievodca svadobny den sen rozpravkova svadba vysnivana nevesta krasna wedding bride krok za krokom kalkulacka rozpocet naklady svadobne svadobna svadobny

BONUS č. 2: Svadobná rozpočtová kalkulačka

Dostanete excel súbor, ktorý obsahuje najbežnejšie svadobné položky. Keď vložíte odhadované sumy položiek, budete vedieť na čo sa finančne pripraviť. Po zadaní výšky vášho predpokladaného rozpočtu vám poradím, koľko prostriedkov vyčleniť na jednotlivé kategórie položiek.

akcne plany pracovny zosit eBook vynimocna svadba navod ako si ju pripravis sprievodca svadobny den sen rozpravkova svadba vysnivana nevesta krasna wedding bride krok za krokom kalkulacka rozpocet naklady svadobne svadobna svadobny zoznam hosti zasadaci poriadok podakovanie hostia svadobcania

BONUS č. 3: Prehľadný zoznam svadobných hostí

Vďaka užívateľsky prívetivému excel súboru si budete viesť zoznam hostí. Budete tak mať prehľad o odpovediach na pozvánky, o počte a požiadavkách svadobčanov (na jedlo, dopravu, ubytovanie), o prijatých daroch, účasti na predsvadobných oslavách... Môžete si navrhnúť zasadací poriadok využitím rôznych tvarov stolov.

akcne plany pracovny zosit eBook vynimocna svadba navod ako si ju pripravis sprievodca svadobny den sen rozpravkova svadba vysnivana nevesta krasna wedding bride krok za krokom kalkulacka rozpocet naklady svadobne svadobna svadobny zoznam hosti zasadaci poriadok podakovanie hostia svadobcania text citanie citacie

BONUS č. 4: Svadobné texty

Dostanete citované svadobné texty, ktoré budete potrebovať pri slávnostnej odobierke, počas príhovorov, počas dodržiavania svadobných tradícií, a v neposlednom rade na rozprúdenie pravej svadobnej zábavy.

akcne plany pracovny zosit eBook vynimocna svadba navod ako si ju pripravis sprievodca svadobny den sen rozpravkova svadba vysnivana nevesta krasna wedding bride krok za krokom kalkulacka rozpocet naklady svadobne svadobna svadobny zoznam hosti zasadaci poriadok podakovanie hostia svadobcania text citanie citacie zakladac predne uvodne strany stranky obal

BONUS č. 5: Úvodné strany do zakladača

K tomu všetkému vám ešte pridám štýlové úvodné strany, ktoré si vložíte do svadobného zakladača. Vďaka nim tak bude váš svadobný zakladač prehľadný, organizovaný a vkusný.

akcne plany pracovny zosit eBook vynimocna svadba navod ako si ju pripravis sprievodca svadobny den sen rozpravkova svadba vysnivana nevesta krasna wedding bride krok za krokom kalkulacka rozpocet naklady svadobne svadobna svadobny zoznam hosti zasadaci poriadok podakovanie hostia svadobcania text citanie citacie zakladac predne uvodne strany stranky obal vip v.i.p. clenstvo bonus

BONUS č. 6: VIP členstvo

Premýšľala som, ako vám čo najviac pomôcť, aby ste sa dopracovali k svadbe, po akej ste vždy túžili. Ako vám dožičiť potechu zo svadobných príprav. Ako vám posunúť množstvo doplňujúcich informácií, ktoré by ste mohli potrebovať. Dostanete tak doživotné aktualizácie, VIP informácie a všetku moju podporu k tomu, aby ste to zvládli. A nielen zvládli.
Aby ste si tú vašu svadbu naplno UŽILI.

Mnoho mladomanželov tento návod použilo.

Mnoho snúbencov tento návod využíva.

Prečítajte si, čo o ňom povedali:

Očakávala som, že vzhľadom na to, koľko som už toho o svadbe pozisťovala, sa veľa nového nedozviem. Ale eBook poskytuje toľko informácií, o ktorých sa moc nepíše a ukázal mi, že aj moja svadba môže byť nádherná, dokonca lepšia ako som si dokázala predstaviť. Tento eBook by som odporučila všetkým, ktorí chystajú svadbu a doteraz hľadajú dobré rady všade naokolo. Naviac vďaka všetkým bonusom sa začali veci hýbať správnym smerom a prežila som svadbu, ktorá bola skutočne úžasná.

Martina Križanová

Nakuknete pod pokrievku tých najmenších detailov a môžete sa nimi nechať inšpirovať. Osobne som fakt ocenila bonusy, ktoré som k eBooku dostala. Krásne vďaka nim prejdete od teórie k praxi. eBook odporúčam všetkým a predovšetkým tým, ktorí chcú svadobné prípravy zvládnuť s ohromným výsledkom v podobe skvelého vykročenia do spoločného života so svojou milovanou polovičkou.

Janka Masárová

Myslela som si že už mám jasnú predstavu ako celú svadbu zorganizujem sama. Ani som len netušila koľko vecí treba zariadiť a čo vlastne všetko treba vybaviť. Priznám sa, že tento eBook som si objednala len zo zvedavosti a nečakala som, že tam bude niečo čo ešte neviem. Ale mýlila som sa a zistila som, že by som asi na polovicu vecí zabudla a nebola by moja svadba taká úžasná ako keď som sa nechala viesť týmto návodom. Veľká vďaka.

Klaudia Repková

Musím povedať, že som sa tak tešila, keď mi príde eBook na email. Hneď som sa pustila do čítania a všetkým, ktorí majú v blízkom horizonte svadbu, ho len odporúčam. Rady, tipy a postupy výrazne presiahli moje očakávania. Budem sa k tomu musieť ešte vrátiť, aby som dopodrobna naštudovala všetky podrobnosti a mohla ich aplikovať pri príprave mojej svadby, ktorá bude takmer o rok. Už sa na to všetko teším.

Eva Kováčová

Milá Ivana, chcem vám poďakovať za to, že ste mi pomohla v príprave našej svadby, vďaka postupom v Akčných plánoch som využívala svoj čas efektívne, keďže som popritom dosť pracovne vyťažená. S týmto eBookom si dokáže každý pripraviť svadbu sám a s prehľadom.

Mirka Durcová

Ivana, moc ďakujem za všetky myšlienky, ktoré si pre nás spísala. Idem ich uviesť do praxe a na prípravy nášho veľkého dňa sa veľmi teším. Chcem, aby naša svadba bola krásnym zážitkom nielen pre mňa a môjho snúbenca, ale aj pre celú rodinu a priateľov, ktorí sa jej zúčastnia.

Katka Lukáčová

Chcete sa k týmto spokojným klientom pridať?

 

Objednajte si teda VÝNIMOČNÚ SVADBU: Návod ako si ju pripravíš a splňte si sny o vašej svadbe.

Kliknite na tlačidlo OBJEDNAŤ eBook a môžete začať s prípravami aj hneď.

logo ivana kostková