Svadobný veľtrh 2017 v Inchebe

Najväčšia udalosť svadobného plánovania na Slovensku sa blíži. V Bratislavskej Inchebe sa už dvanásty krát bude konať v dňoch 10. – 11. 2. 2017 najväčší svadobný veľtrh, ktorý organizuje Štúdio Škerák.

svadobny veltrh vystava expo incheba 2017 planovanie svadby ebook zdarma

Je toho skutočne veľa, na čo všetko treba pred konaním svadby myslieť. Ako zabezpečiť, aby ste na nič nezabudli? Mám pre vás KOMPLEXNÝ NÁVOD ako počas prípravy svadby postupovať, ako si stanoviť základné priority a mať prehľad.

Nápomocným bude pre vás aj svadobný veľtrh, kde na jednom mieste nájdete inšpirácie a kvalitných dodávateľov. Neváhajte a navštívte najväčší svadobný veľtrh na Slovensku.

 

Svadobné nákupy na jednom mieste

svadobne nakupy na jednom mieste incheba svadobna vystava veltrh priprava svadby

Na svadobnom veľtrhu uvidíte viac ako 100 svadobných vystavovateľov – prakticky všetko, čo budete pri plánovaní a počas svadby potrebovať. Na výstavnej ploche nájdete zástupcov takmer z každého odvetvia svadobného priemyslu. Je to prezentácia ich práce a sú pripravení vyhovieť vašim potrebám.

 

Módna prehliadka a súčasné trendy

modna svadobna prehliadka a sucasne trendy svadobna vyzdoba ebook stiahnut zdarma navod planovanie svadby

Pozrite si najhorúcejšie modely svadobných a spoločenských šiat, smokingov a doplnkov. Nechajte sa inšpirovať svadobnou eleganciou na predvádzacom móle.

 

Výstavné zľavy

vystavne zlavy svadobnych doplnkov priprava svadby usetrit rozpočet svadobny vypredaj

Priamo na veľtrhu môžete získať výstavné zľavy od vystavovateľov a znížiť tak svadobné náklady.

 

Živá zábava

ziva svadobna zabava hudba zabavac predstavenie naplanujte svadbu pripravte svadbu snov ziskajte navod

Nenechajte si ujsť ukážky popredných nielen svadobných hudobníkov. Užite si inšpiratívne vystúpenia a imponujúcu zábavu. To sú len niektoré z mnohých lákadiel, ktoré môžete už onedlho zažiť na svadobnom veľtrhu.

Na výstavu si prineste aj zoznam vašich hlavných priorít a zamerajte sa na ne, aby ste využili váš čas na maximum. Plánovanie podľa vašich priorít priamo na výstave vám pomôže eliminovať stres z komplexnej prípravy vašej svadby. Ešte ste si nestihli “upratať“ priority alebo nemáte istotu, či ste na niečo nezabudli? Práve teraz mám pre vás skvelú pomôcku – eBook „SVADBA: 6 krokov ako ju hravo pripraviť“, ktorý môžete bezplatne získať tu >>

Počas výstavy si všímajte nápady, farby, vzory apod., aby ste zistili, čo sa vám páči, čo vo vás rezonuje. Pýtajte sa a získajte tak čo najviac informácií ako je len možné. Prejdite starostlivo cez každú uličku, aby ste nič neprehliadli. Ako bonus som pre vás pripravila 10 zásad ako vyťažiť z veľtrhu čo najviac:

10 zasad pri navsteve svadobnej vystavy blog tipy rady ivanakostkova svadobny expert

Súbežne so svadobným veľtrhom môžete navštíviť aj výstavu Interbeauty a výstavu Dieťa a Rodina.

Teším sa na vás :)

Ivana Kostková

Je žena, matka, manželka skvelého muža, kamarátka, expertka a načúvajúca duša pre vaše svadobné potreby. Dokázala zorganizovať vlastnú svadbu snov bez drahých svadobných koordinátorov či plánovačov. Dokázala to sama, vy to dokážete tiež. Je autorkou inšpiratívnych eBookov SVADBA: 6 krokov ako ju hravo pripraviť a VÝNIMOČNÁ SVADBA: Návod ako si ju pripravíš, ktoré sú nabité informáciami. Ivanin osobný príbeh si prečítajte tu >> Ivane môžete napísať na admin@ivanakostkova.sk alebo sa pripojte ku facebookovej skupine Výnimočná svadba>>

Komentáre