PINTEREST – objavte jeho čaro

Čo je vlastne ten Pinterest? Je to šikovný nástroj na tvorbu obrázkových záložiek, ktorý vám pomôže nachádzať na webe kreatívne inšpirácie a ukladať si ich pre neskoršie používanie.

REGISTRÁCIA

Prvým krokom za Pinterestom je registrácia – zaregistrovať sa môžete tu ››.

Pinterest v službách svadobného plánovania

Keď sa prvý raz prihlásite na Pinterest, uvidíte zbierku Pinov od ľudí, nástenky a témy. Môžete si začať ukladať Piny a vytvárať nástenky. Môžete alebo aj nemusíte sledovať nástenky iných užívateľov.

 

PIN

Všetko začína PIN-om. Pin je vizuálna záložka. Keď kliknete na Pin, ocitnete sa na jeho zdrojovej stránke, aby ste o ňom zistili všetko potrebné (ako vec z obrázka vyrobiť, kde ju kúpiť či iné detaily). Piny môžete hľadať u iných ľudí priamo na Pintereste

Pinterest a svadobné plánovanie

alebo kdekoľvek na webe.

Pinterest a príprava svadby

Aby ste mohli pripínať inšpirácie z webu, pridajte si do vášho prehliadača tlačidlo Pinterestu.

Pre pridanie tlačidla navštívte túto stránku – nájdete na nej podrobný návod v slovenčine.

 

NÁSTENKA

Nástenka je domovom pre vaše Piny. Piny môžete ukladať na nástenky podľa témy či predmetu, aby ste mali kolekcie obrázkov vždy po ruke.

Pinterest pripravte s ním svadbu

 

Tajná nástenka

Ak chcete pripraviť pre niekoho prekvapenie, vytvorte tajnú nástenku, ktorú zverejníte až keď budete pripravená.

Pinterest návod na použitie

 

Sprístupnite vašu verejnú či tajnú nástenku priateľom a známym

Pozvite vašich známych na vašu nástenku a pridávajte piny spoločne. Môžete tak spojiť sily a vytvoriť skvelý výsledok, alebo informovať dodávateľov o vašich predstavách.

Pinterest pozvanie na nástenku

 

OBJAVOVANIE VECÍ

Nájdite všetko čo hľadáte. Ak hľadáte niečo špecifické, hľadajte to podľa názvov a témy.

Pinterest vyhľadávanie obrázkov nápadov

Alebo hľadajte podľa kategórií.

Pinterest nástroj pri plánovaní svadby

 

A to je všetko. Teraz už môžete používať Pinterest so všetkými výhodami,  ktoré vám ponúka. Prečo to neskúsiť? Práve Pinterest vám môže byť veľmi užitočným nástrojom pri plánovaní a príprave vašej svadby snov. Možno sa doň dokonca zamilujete tak ako som sa do neho zamilovala ja a odvtedy ho využívam denne.

Ak sa potrebujete uistiť, či ste na niečo počas príprav svadby nezabudli, nechajte sa viesť eKnihou,  ktorú môžete získať tu ››

 

 

Ivana Kostková

Je žena, matka, manželka skvelého muža, kamarátka, expertka a načúvajúca duša pre vaše svadobné potreby. Dokázala zorganizovať vlastnú svadbu snov bez drahých svadobných koordinátorov či plánovačov. Dokázala to sama, vy to dokážete tiež. Je autorkou inšpiratívnych eBookov SVADBA: 6 krokov ako ju hravo pripraviť a VÝNIMOČNÁ SVADBA: Návod ako si ju pripravíš, ktoré sú nabité informáciami. Ivanin osobný príbeh si prečítajte tu >> Ivane môžete napísať na admin@ivanakostkova.sk alebo sa pripojte ku facebookovej skupine Výnimočná svadba>>

Komentáre