Opúšťam komfortnú zónu, zakladám blog

blog písanie blogu bloger blogerka komfortna zona vyjst praca nie zamestnanie

Nikdy by mi nenapadlo, že budem o niečom niekedy písať. Ja…?  Napriek tomu som založila blog ako môjho online pomocníka, ktorý mi umožní šíriť moje získané skúsenosti a vedomosti (viac v mojom príbehu), myšlienky a pocity ďalej do sveta. Práve v slobodnom vyjadrení sa cítim šťastná. Cítite sa aj vy dobre, keď môžete vyjadriť svoj názor?

Milujte svoj život a všetky jeho dary. Mojím prianím je, aby sa ľudia inšpirovali a našli to, čo hľadajú.

Ešte nedávno som žila inak, tak priemerne. Nevedela som čo so životom, veľa vecí som zo strachu odkladala. Zablúdila som a stratila samú seba. Cítila som, že mi v živote niečo chýba, cítila som sa nenaplnená a nespokojná.


“Zázrak nie je pracovať, ale robiť prácu, ktorá nás baví.“

Matka Tereza


Mala som pocit, že ak sa teraz v mojom živote niečo zásadné nezmení, tak už proste nedokážem snívať a ísť za svojimi zámermi. A ak sa to niečo nestane teraz, možno už sa nikdy nič nezmení a ja budem naďalej otročiť a  nikdy nebudem šťastná.

cool-nature-wallpapers

HEURÉKA

Zmena nastala keď som ostala na materskej dovolenke so synčekom Ferinkom. Predstava, že sa mám o pár rokov vrátiť do práce, ktorá nie je zlá, ale nie je mojím naplnením, alebo ma dokonca stresuje a robím ju z núdze uživiť sa, bola frustrujúca. Tou zmenou bolo uvedomenie si, že už nechcem byť zamestnancom, nechcem mať žiadneho šéfa, chcem mať niečo vlastné. Chcem robiť niečo pre čo budem dýchať, pre čo budem žiť a ráno s radosťou vstávať. Práca mi musí dávať zmysel, musí ma baviť.

A začala som prahnúť po informáciách. Áno, to bol kľúč ku zmene. Štúdium toho čo by som milovala a malo by to pre mňa veľký význam. Nemyslím tým vysokoškolské štúdium, ale zdokonaľovanie vlastnej osobnosti a rast.


 “Vzdelanie vám zarobí na živobytie, sebavzdelávanie vám prinesie bohatstvo.“

Jim Rohn


 

 

Začala som hľadať odpovede na otázky:

otazka bytia hladanie cesta svadba vynimocna nevesta navod ako si ju pripravis svadobne pripravy weddingAko byť vďaka práci slobodná a nezávislá?

otazka bytia hladanie cesta svadba vynimocna nevesta navod ako si ju pripravis svadobne pripravy weddingAko mať prácu, ktorá ma napĺňa?

otazka bytia hladanie cesta svadba vynimocna nevesta navod ako si ju pripravis svadobne pripravy weddingAko mať dostatok všetkého pre život o akom snívam?

otazka bytia hladanie cesta svadba vynimocna nevesta navod ako si ju pripravis svadobne pripravy weddingAko nebyť viazaná na konkrétne miesto a môcť pracovať odkiaľkoľvek?

 

Som činorodý človek a materská dovolenka mi určité veci neumožňuje, ale zároveň mi dáva nové možnosti. A tak hľadajúc nejaký impulz som náhodou s manželom natrafila na internete na zaujímavý eBook. Tak si hovorím, že nič nestratím, keď si eBook prečítam. A bolo to presne to čo som hľadala. Čo mi umožní dosiahnuť vysnívanú prácu! Idem do toho!

Aj preto som začala písať blog.

Človek sa najlepšie učí od niekoho, kto žije podľa jeho predstáv a hodnôt. To je ten najlepší učiteľ. A takýchto ľudí som doteraz stretla niekoľko. Možno aj tento blog bude niekoho inšpirovať.


“Keď je práca potešením, vtedy je aj život šťastím.“

Maxim Gorkij


 

Obsahom tohto blogu je môj život a moja láska k prípravám najvýnimočnejšej udalosti v živote. A viem o niečom, čo sa kompletne postará o jej každý aspekt. Ak pomôžem ďalšiemu človeku, život mi potom dáva zmysel.

Ak vás článok zaujal a chcete sa dozvedieť o svadbe viac, do väčšej hĺbky pôjdeme v eBooku, ktorý je pripravený a môžete si ho zadarmo stiahnuť >>, aby vám pomohol s prípravami svadby. Pretože len a len od vás veľa závisí – ako bude celá vaša svadba vyzerať záleží iba od vás. Ukážte všetkým čo ste zač!

Ak vás trápi nejaký problém alebo máte akúkoľvek otázku, neváhajte mi napísať na admin@ivanakostkova.sk. Alebo napíšte svoj názor do komentára, ktorý sa nachádza pod každým článkom. Môžete si tak vzájomne medzi sebou zdieľať užitočné informácie, ktoré môžu pomôcť všetkým, ktorí pripravujú svadbu.

Zaujímajú ma vaše myšlienkové pochody, neváhajte sa s nimi podeliť. Budem tak môcť okamžite reagovať na vaše postrehy a aj týmto spôsobom skvalitňovať obsah týchto stránok. Chcem vám pomôcť s realizáciou vášho zámeru – zámeru mať svadbu, na akú sa nezabúda. Máte plnú možnosť výberu a výsledok závisí práve od vás. Tak kto bude mať tú najlepšiu svadbu?

Ďakujem vám za prečítanie článku a teším sa na našu spoločnú výnimočnú cestu!

podpis ivana kostkova vynimocna svadba navod ako si ju pripravis sprievodca svadobny plany nevesta wedding

 

Ivana Kostková

Je žena, matka, manželka skvelého muža, kamarátka, expertka a načúvajúca duša pre vaše svadobné potreby. Dokázala zorganizovať vlastnú svadbu snov bez drahých svadobných koordinátorov či plánovačov. Dokázala to sama, vy to dokážete tiež. Je autorkou inšpiratívnych eBookov SVADBA: 6 krokov ako ju hravo pripraviť a VÝNIMOČNÁ SVADBA: Návod ako si ju pripravíš, ktoré sú nabité informáciami. Ivanin osobný príbeh si prečítajte tu >> Ivane môžete napísať na admin@ivanakostkova.sk alebo sa pripojte ku facebookovej skupine Výnimočná svadba>>

Komentáre