Obraz na plátne – nádherný a večný ako vaša láska

svadobna fotografia ako obraz na platne laska krasa jedinecnost vytvorte si navod planovanie svadby po svadbe pred svadbou priprava svadby

Chcete priniesť individualitu a krásu do vášho domova zábavným a štýlovým spôsobom? Vysokokvalitný obraz na plátne nielenže vyzerá na stene úžasne, ale je aj trvácny. Môžete si vybrať z najrôznejších veľkostí, aby ste vyhoveli vašej umeleckej vízii. Obraz na plátne premení obyčajnú stenu na ústredný bod akejkoľvek miestnosti.

Svadobná fotografia ako obraz na plátne je tou pomyselnou čerešničkou na torte, ktorú si vychutnáte až po vynaloženom úsilí venovanom príprave vašej svadby. Aby ste si po svadbe mohli povedať: “Príprave našej svadby sme venovali maximum”, stiahnite si eBook, ktorý vám odhalí 6 NEVYHNUTNÝCH KROKOV AKO SI HRAVO PRIPRAVÍTE SVADBU SNOV AJ VY – stiahnite si ho tu >> (ak ho ešte nemáte :) )

Vaša svadobná fotografia ako obraz na plátne

Zachyťte vašu večnú lásku vo forme trvalého kúsku umenia. Skrášlite si domov vašimi svadobnými fotografiami alebo obľúbenými citátmi o láske. Ste šťastný pár, ktorý pripravuje svadbu a chceli by ste si váš výnimočný deň pripomínať aj v budúcnosti? Objavte pôsobivosť fotografií na plátne, ktorú si zamilujete. Zapojte svoju fantáziu a vytvorte si vlastný unikátny a zmysluplný svadobný portrét, ktorý zachytáva vás dvoch v milujúcom objatí.

svadobna kniha hosti ako obraz na platne hostia podpisovat svadba umelecke dielo romanticka navod priprava svadby svadobne planovanie

Buďte originálni a pripravte si na vašu svadbu zaujímavú KNIHU HOSTÍ. Do stredu plátna vložte vašu spoločnú fotografiu a nechajte hostí, aby sa vám na plátno podpísali. Výsledné dielo si po svadbe zavesíte do vášho spoločného nového domova a bude vám pripomínať výnimočnosť vášho veľkého dňa.

 

Možnosť voľby

Vyberte si vlastné farby, pohrajte sa s písmami, pridajte monogram, vlastný text či iné prvky. Usporiadajte fotografie do foto-koláže, panelu zloženého z viacerých kusov či do jednej unikátnej scény. Výrobcovia ponúkajú aj šablóny pre uľahčenie tvorby obrazov na plátne, ktoré si môžete samozrejme prispôsobiť vášmu jedinečnému štýlu.

Obraz na plátne si môžete vytvoriť a nechať vytlačiť aj na tomto odkaze >>, kde nájdete kvalitného a spoľahlivého výrobcu  nielen obrazov  na plátne.

 

Foto-koláž

Prečo by ste mali mať vystavenú iba jednu svadobnú fotografiu, keď ich môžete mať niekoľko? Vybrať z celej svadby iba jediný moment nie je jednoduché – riešením je viacero fotografií na jednom plátne. Alebo si vytvorte  jedinečnú nástennú galériu zloženú z viacerých obrazov.

nastenna galeria obraz na platne fotografie zivot priebeh svadba svadobna stena kolaz fotokolaz obrazky na stene navod ako pripravit svadbu na co nezabudnut

Skvelý tip na dar

Hľadáte dar, ktorý by bol zábavný a užitočný zároveň? Skúste pripraviť pekný obraz na plátne pri príležitosti narodenín či iného výročia, pokojne aj v podobe veľkorozmerného umeleckého diela. Fotografia na plátne je dokonalým darom, pretože umožňuje uchovať a zdieľať výnimočné spomienky s vašimi blízkymi.

 

Profesionálne spracovanie

Zaveste ho hneď, milujte ho navždy! Obrazy na plátne sú vo vysokej kvaliteštruktúra bavlneného maliarskeho plátna vytvorí z vašej fotografie umelecké dielo. Prirodzená štruktúra povrchu plátna dodáva obrazu umelecký charakter. Kvalitná tlač vo vysokom rozlíšení zaručuje dokonalú vernosť farieb, vysokú ostrosť a úžasný jas.

Voliteľná povrchová vrstva chráni obraz pred prípadným poškriabaním a vlhkosťou, a zabezpečí farebnú stálosť obrazu na dlhé desiatky rokov. Okrem toho má obraz na plátne oproti klasickým dreveným obrazom veľmi nízku váhu.

svadobna fotografia ako obraz na platne planovanie svadby svadobne pripravy nevesta odobierka ziadost o ruku rande zvecnit vystavit navod

Ako vybrať správnu veľkosť

Obraz na plátne si môžete vybrať v najrôznejších veľkostiach od 20 cm až po 2 metre. Pozrite sa na miesto, kam chcete obraz na plátne umiestniť a urobte si papierovú šablónu v zvolených rozmeroch – šablóna vám pomôže presne určiť či treba nejaké centimetre pridať alebo nie. Veľkosť steny môže opticky klamať kým na ňu obraz nezavesíte – posúďte či bude obraz v danom priestore pôsobiť dobre.

V tabuľke nižšie sú uvedené najbežnejšie rozmery obrazov, ale každá spoločnosť vám dokáže vyrobiť aj akékoľvek atypické formáty.

Vyberte si radšej o niečo väčší rozmer, pretože obraz na plátne vyzerá lepšie keď je väčší. Keď vám obraz dorazí domov, bude sa vám zdať obrovský, ale na stene bude pôsobiť oveľa menší.

obraz fotografia na plátne rozmery tabulka velkosti navod zdrama zadarmo ziskaj svadobny obraz

 

Prajem vám, aby vaše svadobné prípravy prebiehali hladko a bez stresu a užite si váš svadobný deň naplno. V najbližšom článku si povieme niečo o tom, či je potrebné mať profesionálneho svadobného fotografa :)

Majte sa krásne

Ivana Kostková

Je žena, matka, manželka skvelého muža, kamarátka, expertka a načúvajúca duša pre vaše svadobné potreby. Dokázala zorganizovať vlastnú svadbu snov bez drahých svadobných koordinátorov či plánovačov. Dokázala to sama, vy to dokážete tiež. Je autorkou inšpiratívnych eBookov SVADBA: 6 krokov ako ju hravo pripraviť a VÝNIMOČNÁ SVADBA: Návod ako si ju pripravíš, ktoré sú nabité informáciami. Ivanin osobný príbeh si prečítajte tu >> Ivane môžete napísať na admin@ivanakostkova.sk alebo sa pripojte ku facebookovej skupine Výnimočná svadba>>

Komentáre