Navštívte svadobný veľtrh v Trenčíne

Onedlho sa bude konať ďalší zo série svadobných výstav – tentokrát v Trenčíne. V Trenčianskom Expo Centre sa už piaty raz bude konať v piatok 24. 3. 2017 svadobný veľtrh, ktorý tradične organizuje Štúdio Škerák.

svadobny veltrh vystava expo center trencin 2017 planovanie svadby ebook zdarma pozvanka navstivte

Okrem Trenčína sa budú svadobné veľtrhy konať aj v ďalších mestách. Môžete tak navštíviť jeden z nich v závislosti od oblasti, kde sa najčastejšie vyskytujete.

svadobny veltrh tatranska lomnica banska bystrica zilina trencin bratislava svadobna vystava navstivte 2017 zlavy kalendar akcii

Je toho skutočne veľa, na čo všetko treba pred konaním svadby myslieť. Ako zabezpečiť, aby ste na nič nezabudli? Čo všetko robí svadbu svadbou? Mám pre vás KOMPLEXNÝ NÁVOD ako počas prípravy svadby postupovať, ako si stanoviť základné priority a mať prehľad (viac informácií o návode získajte ››tu‹‹ ). Odmenou bude pre vás úžasný pocit, že ste príprave svadby venovali maximum a emócie vašich blízkych budú toho nesporným dôkazom.

Nápomocným bude pre vás aj tento svadobný veľtrh, kde na jednom mieste nájdete inšpirácie a kvalitných dodávateľov.

 

Svadobné nákupy na jednom mieste

svadobne nakupy na jednom mieste expo center trencin svadobna vystava veltrh priprava svadby

Na svadobnom veľtrhu uvidíte mnoho svadobných vystavovateľov. Na výstavnej ploche nájdete zástupcov z mnohých odvetví svadobného priemyslu. Je to prezentácia ich práce a sú pripravení vyhovieť vašim potrebám.

 

Módna prehliadka a súčasné trendy

modna svadobna prehliadka a sucasne trendy svadobna vyzdoba ebook stiahnut zdarma navod planovanie svadby

Pozrite si najhorúcejšie modely a nové módne trendy svadobných, spoločenských šiat a pánskej módy. Nechajte sa inšpirovať svadobnou eleganciou na predvádzacom móle.

 

Výstavné zľavy

vystavne zlavy svadobnych doplnkov priprava svadby usetrit rozpočet svadobny vypredaj

Priamo na veľtrhu môžete získať výstavné zľavy od vystavovateľov a znížiť tak vaše svadobné náklady.

 

Živá zábava

ziva svadobna zabava hudba zabavac pianista piano prstene obrucky predstavenie naplanujte svadbu pripravte svadbu snov ziskajte navod

Nenechajte si ujsť ukážky svadobných hudobníkov a inšpiratívne vystúpenia.

To sú len niektoré z mnohých lákadiel, ktoré môžete už onedlho zažiť na svadobnom veľtrhu v Trenčíne.

 

Na výstavu si prineste aj zoznam vašich hlavných priorít a zamerajte sa na ne, aby ste využili váš čas na maximum. Plánovanie podľa vašich priorít priamo na výstave vám pomôže eliminovať stres z náročnej prípravy vašej svadby.

Ešte ste si nestihli “upratať“ priority alebo nemáte istotu, či ste na niečo nezabudli? Práve teraz mám pre vás skvelú pomôcku – eBook „SVADBA: 6 krokov ako ju hravo pripraviť“, ktorý môžete bezplatne získať tu >>. V tomto eBooku nájdete aj užitočný DOTAZNÍK, vďaka ktorému zistíte o sebe a vašom partnerovi možno aj niečo nové a ešte lepšie sa vzájomne spoznáte.

 

Počas výstavy si všímajte nápady, farby, vzory apod., aby ste zistili, čo sa vám páči, čo vo vás rezonuje. Pýtajte sa a získajte tak čo najviac informácií ako je len možné. Prejdite starostlivo cez každú uličku, aby ste nič neprehliadli. Aj to vám pomôže pripraviť svadbu o akej ste vždy snívali, svadbu, na ktorú sa nezabúda. Všetko záleží len a len od vás.

 

Ako bonus som pre vás pripravila 10 zásad ako vyťažiť z veľtrhu čo najviac:

10 zasad pri navsteve svadobnej vystavy blog tipy rady ivanakostkova svadobny expert

Súčasne so svadobným veľtrhom môžete navštíviť aj výstavu Beauty Fórum Trenčín.

 

A ak vás trápi nejaký problém alebo máte otázky, napíšte mi na admin@ivanakostkova.sk. Využite komentáre pod každým článkom a vzájomne zdieľajte skúsenosti a poznatky medzi nevestami. Zaujímajú ma vaše postrehy a aj vďaka vašej odozve môžem skvalitňovať obsah týchto stránok.

Majte sa krásne, prajem vám len to najlepšie a teším sa na vás na výstave :)

Ivana Kostková

Je žena, matka, manželka skvelého muža, kamarátka, expertka a načúvajúca duša pre vaše svadobné potreby. Dokázala zorganizovať vlastnú svadbu snov bez drahých svadobných koordinátorov či plánovačov. Dokázala to sama, vy to dokážete tiež. Je autorkou inšpiratívnych eBookov SVADBA: 6 krokov ako ju hravo pripraviť a VÝNIMOČNÁ SVADBA: Návod ako si ju pripravíš, ktoré sú nabité informáciami. Ivanin osobný príbeh si prečítajte tu >> Ivane môžete napísať na admin@ivanakostkova.sk alebo sa pripojte ku facebookovej skupine Výnimočná svadba>>

Komentáre