Krásny a pozitívny deň!

Volám sa Ivana Kostková a mojou najväčšou vášňou je SVADBA a všetko čo s touto výnimočnou udalosťou vášho života súvisí. 

 Všetky doterajšie skúsenosti zdieľam vo forme prehľadného eBooku

"VÝNIMOČNÁ SVADBA: Návod ako si ju pripravíš".

Odhoďte obavy a nechajte sa viesť krok za krokom celými prípravami vašej svadby.

Deň keď vyslovíte spoločné ÁNO, nech je tým najkrajším a nezabudnuteľným.

vynimocna svadba sprievodca navod vlastna svadbu wedding ebook krok za krokom priprava

Keď si dnes spomeniem na náš svadobný deň, v mojej mysli sa rozžiaria tie najkrajšie spomienky. Moje detské sny o veľkom dni som naplnila a realita ďaleko presiahla moje očakávania. Všetky prípravy boli vzrušujúce a ľudia, ktorí sú mi blízki, rodina, priatelia boli nadšení, spokojní a vďační. Splnila som si krásny sen plný okamihov, na ktorých mi veľmi záležalo. Svadba si predsa zaslúži byť očarujúca, jedinečná, výnimočná a nezabudnuteľná.

Dovtedajšie skúsenosti pred svadbou ma však utvrdzovali v názore, že ideálna svadba v reálnych podmienkach je niečo nedosiahnuteľné, že pripraviť skvelú svadbu nezvládneme. Ak cítite niečo podobné, tak presne viem, aké to je.

 

Ako je to možné?

Moje okolie prežívalo svadobný boom a bola som vďačná, že som mohla byť hosťom na nejednej svadbe. Avšak takú tú pravú, ideálnu, nezabudnuteľnú a čarovnú svadbu som nezažila. Pohľad na ustarostenú nevestu a ženícha, ktorí sa strnulo snažili vytvoriť svadbu snov, dokazoval prítomnosť obrovského stresu a obáv.

Áno, každá svadba bola svojím spôsobom výnimočná, ale nebolo to to, čo som chcela zažiť aj ja. Začala som mať obavy. Samozrejme, že svadba bez chybičiek neexistuje, ale mňa napadali tie najhoršie scenáre – čo ak na niečo pri prípravách zabudnem, čo ak sa niečo pokazí práve na mojej svadbe?

Všetci si na príprave vlastnej svadby dajú určite záležať, ale mnohí zostanú po svadbe sklamaní. Sen o mojej výnimočnej svadbe sa začal pomaly rozplývať. Bola som z toho nešťastná, frustrovaná, sklamaná a vystresovaná.

 

Čo ďalej?

Vlastnými silami zorganizovať veľkú a v živote tak významnú udalosť, akou je svadba, je pre väčšinu ľudí nepredstaviteľné. Druhá skupina ľudí to zase považuje za jednoduché a tak mnoho dôležitých vecí opomenie a výsledkom je chaotická improvizácia.

 

Keďže som typ človeka, ktorý nič nenecháva na náhodu, začala som zberať potrebné informácie, keď mi môj priateľ venoval zásnubný prsteň. Chcela som spraviť maximum! Ako prvé mi napadlo využiť služby niektorej zo svadobných agentúr. Po zhliadnutí cenových ponúk som ale nebola ochotná výrazne navyšovať náš svadobný rozpočet. Veď ako každý mladý pár sme popritom riešili aj otázku bývania a tam sa hodí každé euro.

Tak som začala hľadať iné možnosti. Začala som sa do hĺbky zaujímať o všetky súvislosti spojené so svadbou. Myslela som si, že keď začnem s prípravami viac ako rok pred dátumom svadby, budem mať na všetko dostatok času.

vynimocna svadba navod ako si ju pripravis svadobne pripravy sprievodca konzultacie krok za krokom

 

Nenašla som to, čo som hľadala

Ale usilovným, takmer každodenným prehľadávaním obrovského množstva roztrieštených údajov na internete, po návštevách svadobných výstav a salónov som bola presýtená informáciami, ale nikde som nenašla UCELENÝ NÁVOD AKO SI ZORGANIZOVAŤ VLASTNÚ SVADBU SNOV.

Začala som usilovne údaje triediť a v konečnej fáze som po 9 mesiacoch držala v rukách podrobný svadobný plán usporiadaný do logických krokov. Všetko sa mi ujasnilo. Dokonca ma to začalo veľmi baviť a brala som to ako svoj životný projekt. Nič tak rozsiahle som nikdy predtým nezariaďovala. Bola to ZÁBAVA.

 

A vyšlo slnko

Dodržaním môjho plánu sme mali presne takú svadbu, akú sme si vysnívali - bola VÝNIMOČNÁ A NEZABUDNUTEĽNÁ. Samozrejme, zopár vecí by som dnes už spravila inak, na niečom by som možno ušetrila, na niečom naopak vôbec...

A tak som pri téme svadba zostala. Postupom času som nazbierala množstvo postrehov, tipov a návodov, ako celú svadbu pripraviť.

Za krátky čas začala pripravovať vlastnú svadbu kamarátka, jedna z hostí na našej svadbe, a spýtala sa ma: „Pomohla by si mi zorganizovať rovnako úžasnú svadbu ako bola tá vaša?“ Tak som jej vložila do rúk môj vypracovaný podrobný svadobný plánnávod ako si pripraviť svadbu.

Čas plynul a keďže som bola na jej svadbu pozvaná, sama som mala možnosť presvedčiť sa, že jej svadobný deň bol rozprávkový a všetko prebehlo úplne hladko. S vďakou a nadšením mi prezradila, že som jej mojím návodom na prípravu svadby ušetrila množstvo času, energie a v neposlednom rade aj kopu peňazí.

Som úprimne šťastná, že rovnaké pocity splneného sna prežívajú aj ďalšie a ďalšie nevesty, ktorým som pomohla zorganizovať vlastnú svadbu snov s dôrazom na každý detail. Užili sme si náš deň bez starostí a naplno.

vynimocna svadba navod ako si ju pripravis svadobne pripravy sprievodca konzultacie krok za krokom

Čo tak pomôcť aj ostatným?

A vtedy som sa rozhodla skúsenosti zdieľať aj s inými ľuďmi, ktorí riešia otázku svadby. Podrobný návod som ešte vylepšila a prepracovala na prehľadný eBook. Takže pri organizácii svadby sa už nemusíte trápiť, tápať a hľadať ako na to, tak ako ja pred rokmi.

Nerobím si patent na svadbu, nemám za sebou ani stovky usporiadaných svadieb ako ich koordinátorka. Avšak vo svete svadieb sa pohybujem veľa rokov a nasávam informácie z najrôznejších zdrojov. Mnohé z nich nájdete aj v článkoch na blogu.

Dávam vám prepracovaný kompletný návod ako pri prípravách svadby postupovať krok za krokom. To úsilie som vynaložila za vás a vy už nemusíte obetovať svoj čas, energiu a nemalé finančné prostriedky, aby aj tá vaša svadba bola výnimočná a vaše spomienky na váš veľký deň plné čarovných okamihov, ako ste o tom celý život snívali!

Prajem vám veľa šťastných krokov a pozitívnej energie na ceste vaším životom                  

podpis ivana kostkova vynimocna svadba navod ako si ju pripravis sprievodca svadobny plany nevesta wedding
  • Chcete vedieť ako pripraviť výnimočne úžasnú svadbu?
  • Aké sú najčastejšie nástrahy svadobných príprav?
  • Kde začať a akú štruktúru by plánovanie svadby malo mať?
  • Chcete zistiť aký štýl svadby je pre vás tým pravým?
  • Potrebujete sa dozvedieť, čo ste ešte nevedeli o základných prvkoch svadobných príprav?
  • Chcete získať podrobné informácie o svadobnom rozpočte?

Potom je tento eBook rozhodne pre vás. Stiahnite si ho zadarmo!

eBook zdarma zadarmo svadba svatba
0 čitateľov si už stiahlo tento eBook