Objednávka eBooku:

VÝNIMOČNÁ SVADBA: Návod ako si ju pripravíš 

 • 1

  Áno

  Objednávam si eBook VÝNIMOČNÁ SVADBA: Návod ako si ju pripravíš, vďaka ktorému budem vedieť, ako si pripraviť vlastnú výnimočnú svadbu.
 • 2

  Áno

  Teším sa na akčné plány, ktoré ma celými prípravami detailne povedú od zásnub až po svadobnú cestu.
 • 3

  Áno

  Viem, že k eBooku dostanem svadobnú rozpočtovú kalkulačku, vďaka ktorej budem mať pod kontrolou financie potrebné na svadbu.
 • 4

  Áno

  Viem, že dostanem aj prehľadný formulár na založenie zoznamu našich hostí a tvorbu zasadacieho poriadku.
 • 5

  Áno

  Viem, že k eBooku dostanem aj svadobné texty, ktoré mi uľahčia priebeh svadby a bonus v podobe úvodných strán, aby bol náš svadobný zakladač prehľadný a vkusný.
 • 6

  Áno

  Viem, že ak by som s eBookom nebol/a spokojná/ý, môžem ho kedykoľvek behom prvých 30 dní vrátiť a dostanem svoje peniaze späť.
vynimocna svadba: navod ako si ju pripravis akcne plany pracovny zosit svadobna rozpoctova kalkulacka prehladny zoznam hosti zasadaci poriadok svadobne texty uvodne strany do svadobneho zakladaca sanona vip karta bonus

Vyplňte prosím, starostlivo nasledujúce informácie (fakturačné a osobné údaje):

Vaša spokojnosť je pre mňa dôležitá

Pokiaľ si eBook prečítate a zistíte, že tieto informácie nie sú pre Vás vhodné a vo svojom živote ich nevyužijete, napíšte mi a ja Vám vrátim cenu eBooku v PLNEJ VÝŠKE späť.

Myslela som si že už mám jasnú predstavu ako celú svadbu zorganizujem sama. Ani som len netušila koľko vecí treba zariadiť a čo vlastne všetko treba vybaviť. Priznám sa, že tento eBook som si objednala len zo zvedavosti a nečakala som, že tam bude niečo čo ešte neviem. Ale mýlila som sa a zistila som, že by som asi na polovicu vecí zabudla a nebola by moja svadba taká úžasná ako keď som sa nechala viesť týmto návodom. Veľká vďaka.

Klaudia Repková

Milá Ivana, chcem vám poďakovať za to, že ste mi pomohla pri príprave našej svadby.Vďaka postupom v Akčných plánoch som využívala svoj čas efektívne, keďže som popritom bola dosť pracovne vyťažená. S týmto eBookom si dokáže každý pripraviť svadbu sám a s prehľadom.

Mirka Durcová
logo Ivana Kostková
bezpečná platba za ebook

Potrebujete pomôcť s objednávkou?

Napíšte mi na admin@ivanakostkova.sk alebo na Facebookový profil Ivana Kostková.

Som tu pre Vás a rada vám pomôžem.