Čím sa zaoberám?

“Mojou vášňou je SVADBA a všetko čo s touto úžasnou životnou udalosťou súvisí. Mojím poslaním je pomôcť ostatným, aby si pomocou prepracovaného návodu na prípravu výnimočnej svadby mohli sami pripraviť tú najkrajšiu svadbu snov.”

–      Ivana Kostková

_FPN5058

Súhlasíte s tým, že budúca nevesta väčšinou hľadá informácie aby získala istotu, že pozná už všetky prvky, ktoré vytvoria svadbu snov nezabudnuteľnú pre všetkých zúčastnených? Že túži zažiť spokojnosť, uznanie, rešpekt a duševnú pohodu? Chce všetkým dať najavo že vrúcne miluje a chce kráčať životom vo dvojici? Že chce zistiť čo je moderné a trendy, ako zabaviť hostí, prípadne ako pri príprave svadby ušetriť peniaze či energiu? Že sa chce vyhnúť stresu a z celej svadby mať pozitívnu skúsenosť?

Ak ste odpovedali áno, tak vitajte na týchto stránkach, ktoré vás prevedú svadbou – jej čarom, jej zmyslom, jej prípravami, jej plánovaním. Obhájte že ste tou najvýznamnejšou osobou pre svojho milovaného a vašich najbližších, ktorí si budú svadbu naplno užívať a budú obdivovať vašu krásu a šikovnosť.

Čo je to SVADBA BEZ STRESU? Ako pripravíte tú najkrajšiu svadbu? Mnoho ľudí to nevie. Aj preto píšem tento blog. Mám skúsenosti a know-how a dávam ostatným informácie s priestorom pre slobodné rozhodnutie. Iba od vás závisí ako bude celá vaša svadba vyzerať.

Okrem toho na blogu nájdete množstvo tém, postrehov, tipov, návrhov, podnetov, otázok a odpovedí. Nájdete tu inšpiráciu a skúsenosti z mojej cesty k vysnívanému svadobnému dňu. Mojím prianím je byť vaším sprievodcom na vašej ceste k svadbe snov, viac sa môžete dočítať v príbehu našej svadby. Našla som jednoduchý spôsob ako bez stresu a paniky zorganizovať tú najvýnimočnejšiu udalosť v živote dvoch ľudí.

kolaž1

Buďte nadšení. Život je plný zázrakov.

Chcete o svojich túžbach a predstavách odhaliť ešte viac? Vyplňte si dotazník, ktorý som pre vás pripravila. Vďaka dotazníku sa s partnerom nielenže lepšie vzájomne spoznáte, ale zistíte o sebe aj veľa nového – dotazník a úvodné kroky svadobných príprav nájdete v eBooku, ktorý je úplne zadarmo, ako darček pre vás.

Pomôžem vám objaviť spôsob ako jednoducho a efektívne zorganizovať prekrásnu svadbu a ešte si to aj užiť. Tak kto chce a bude mať tú NAJ svadbu?

Ak mi napíšete na admin@ivanakostkova.sk, rátajte s tým, že odpoviem hneď ako bude možné. Ak chcete zostať v spojení, budem rada keď sa pripojíte do mojej Facebookovej skupiny Výnimočná svadba. Budete tak v strede diania a o svadbe vám už nič neunikne.

Ivana Kostková

Je žena, matka, manželka skvelého muža, kamarátka, expertka a načúvajúca duša pre vaše svadobné potreby. Dokázala zorganizovať vlastnú svadbu snov bez drahých svadobných koordinátorov či plánovačov. Dokázala to sama, vy to dokážete tiež. Je autorkou inšpiratívnych eBookov SVADBA: 6 krokov ako ju hravo pripraviť a VÝNIMOČNÁ SVADBA: Návod ako si ju pripravíš, ktoré sú nabité informáciami. Ivanin osobný príbeh si prečítajte tu >> Ivane môžete napísať na admin@ivanakostkova.sk alebo sa pripojte ku facebookovej skupine Výnimočná svadba>>

Komentáre