11 najhorúcejších svadobných trendov roku 2016

11 najhorucejsich svadobnych trendov 2016  vynimocna svadba navod ako si ju pripravis uvolnene fotografie saty uces make-up

Len si zaspomínajte: vaše priateľky, ktoré vstúpili do manželstva minulý rok, mali na sebe šaty so zložitými čipkovými rukávmi, vaša sesternica mala minimalistickú svadbu s kyticou plnou zelene, „volánovou“ tortou a výzdobou s dominujúcimi geometrickými tvarmi. To všetko bolo trendom v roku 2015.

Teraz, keď už niekoľko mesiacov panuje rok 2016, ste určite veľmi zvedavé, čo príde. Ako budú vyzerať svadby v tomto roku? Zozbierala som pre vás tie najhorúcejšie tipy, aby ste sa vedeli adekvátne pripraviť. Či už budete hosťom, družičkou či dokonca nevestou, nájdete tu to, na čo sa môžete v tomto roku tešiť. Tak čítajte a nechajte sa inšpirovať:

 

najhorucejsie trendy 2016 svadba moderne moderna bedeker svadobna vyzdoba krasa 2015ODVÁŽNE SVADOBNÉ ŠATY:

Najväčší posun oproti minulému roku nájdeme práve u svadobných šiat. Svadobné šaty budú oveľa zvodnejšie. Dnešné nevesty sú odvážnejšie a chcú zaujať svojimi módnymi svadobnými šatami. Šaty s hlboko odhaleným chrbtom (a lá Katie May) sú krásnym príkladom, ako byť trendy.

 

najhorucejsie trendy 2016 svadba moderne moderna bedeker svadobna vyzdoba krasa 2015DRAMATICKÁ KRÁSA A OZDOBY VO VLASOCH:

Nevesty sa budú chcieť odlíšiť dramatickejšou vizážou, čo ovplyvní ako účesy, tak aj make-up. Na obrad ostane obľúbené jemnejšie líčenie, ale pred príchodom na hostinu budú chcieť nevesty účes i make-up viac dramatickejší. Pred príchodom na hostinu zmeňte váš základný svadobný make-up na dymové líčenie vo vašom obľúbenom odtieni.

Miesto závoja budú novým trendom zaujímavé a ohromujúce ozdoby vo vlasoch.

 

najhorucejsie trendy 2016 svadba moderne moderna bedeker svadobna vyzdoba krasa 2015“VIDIECKA ELEGANCIA”:

Vidiecky rustikálny trend s nami ostáva, i keď v tomto roku bude ešte pôvabnejší v mene témy – to, čo sa mi páči, je aj vkusné. Všetko sa to odzrkadlí v detailoch ako starožitné lustre visiace zo stropu starej stodoly alebo porcelán na stole z masívu. Stále bude obľúbená atmosféra prírody a vidieka s puncom luxusu.

 

najhorucejsie trendy 2016 svadba moderne moderna bedeker svadobna vyzdoba krasa 2015MINIMALISTICKÁ VÝZDOBA:

Snúbenci budú aj naďalej inklinovať k jednoduchšej výzdobe. To ale neznamená, že jej bude málo. Vysoké bohaté dekorácie sa vytrácajú a miesto nich nastupujú svieže nízke kvetinové aranžmány a výzdoba bude celkovo menšia, no o to pôsobivejšia. Krása bude tkvieť v minimalizme a jednoduchosti.

 

najhorucejsie trendy 2016 svadba moderne moderna bedeker svadobna vyzdoba krasa 2015VÝRAZNÉ FARBY A VŠADEPRÍTOMNÝ MELÍR:

Trendom budú svetlé farby, napríklad jemnejšie odtiene zelenej s krémovou, ale aj výraznejšie farby ako slivková či koralovo červená.

Melírované farby sú trendom vo výzdobe i textíliách. Môžeme ich vidieť na kvetoch, družičkovských šatách alebo dokonca na svadobnej torte. Melír je jedinečný spôsob ako na vašu svadbu začleniť viac farieb.

 

najhorucejsie trendy 2016 svadba moderne moderna bedeker svadobna vyzdoba krasa 2015ROMANTICKÉ OSVETLENIE:

Ľudia nechcú mať fialové svadobné fotografie. Toto je hlavným dôvodom, prečo sa farebné osvetlenie už príliš nenosí. Miesto neho si radšej zvolia jemnejšie osvetlenie v prirodzenejších jantárových odtieňoch.

 

najhorucejsie trendy 2016 svadba moderne moderna bedeker svadobna vyzdoba krasa 2015SVADBA NA HORÁCH:

Počet svadieb na netradičných miestach stále rastie. Obľube sa nebudú tešiť len zelené záhrady, ale aj hory. Snúbenci sa aj naďalej budú snažiť odlíšiť od ostatných a sprostredkovať tak svojim hosťom jedinečný zážitok.

 

najhorucejsie trendy 2016 svadba moderne moderna bedeker svadobna vyzdoba krasa 2015DOMÁCE JEDLO:

Trend smeruje k domácej kuchyni. Páry ešte stále utrácajú kopec peňazí za výnimočné jedlo. Ale ľudia dnes čoraz častejšie chcú jedlo, na ktoré sú zvyknutí. Obľube sa začínajú tešiť vlastnoručne pripravené koláčiky a jednohubky.

 

najhorucejsie trendy 2016 svadba moderne moderna bedeker svadobna vyzdoba krasa 2015NEFORMÁLNE FOTOGRAFIE:

Páry už niekoľko rokov uprednostňujú uvoľnenejšie a zábavnejšie fotky a nebude to inak ani tento rok. Chcú, aby ich profesionálny fotograf zotrval až do konca svadby a mohol tak zachytiť okamihy, keď sa všetci zabávajú. A nezabudnite ani na fotografie k ďakovným lístkom, keď budete písomne ďakovať hosťom za svadobné dary!

 

najhorucejsie trendy 2016 svadba moderne moderna bedeker svadobna vyzdoba krasa 2015ŠTVORNOHÍ MILÁČIKOVIA NA SVADBE:

Domácich miláčikov budeme vídať na svadbách asi čoraz častejšie, ako aj na oslavách zásnub či iných predsvadobných stretnutiach.

 

najhorucejsie trendy 2016 svadba moderne moderna bedeker svadobna vyzdoba krasa 2015UVOĽNENÁ ATMOSFÉRA:

Snúbenci bývajú pred svadbou nervózni do poslednej chvíle. Sústredia sa však aj na to, aby sa na svadbe cítili pohodlne a uvoľnene – nechcú zažiť stres. Vyhľadávajú skôr pokojné prostredie i výzdobu.

Je dobre byť zorientovaná v tom, čo je trendy. Treba však myslieť aj na základné piliere svadobných príprav, o ktorých si môžete prečítať  v eBooku, ktorý si stiahnite celkom zdarma tu>>.

Ivana Kostková

Je žena, matka, manželka skvelého muža, kamarátka, expertka a načúvajúca duša pre vaše svadobné potreby. Dokázala zorganizovať vlastnú svadbu snov bez drahých svadobných koordinátorov či plánovačov. Dokázala to sama, vy to dokážete tiež. Je autorkou inšpiratívnych eBookov SVADBA: 6 krokov ako ju hravo pripraviť a VÝNIMOČNÁ SVADBA: Návod ako si ju pripravíš, ktoré sú nabité informáciami. Ivanin osobný príbeh si prečítajte tu >> Ivane môžete napísať na admin@ivanakostkova.sk alebo sa pripojte ku facebookovej skupine Výnimočná svadba>>

Komentáre